År
 Måned
 Kl.
 Tid
 Sted
 2020
 Jan.
 16.00
 Lør. 04.
Internasjonalt møte
Betania Arendal 
 
 Jan.
 11.00
 Søn. 05.
Betania Arendal 
 
 Jan.
 17.00
 Søn. 12.
Filadelfia Lillesand 
 
 Jan.
 
 Fre. 24. - Søn. 26.
Filadelfia Ulsteinvik 
 
 Jan.
 18.00
 Søn. 26.
Salem Langevåg 
 
 Jan.
 19.00
 Fre. 31.
Sion Åmli 
 
 Feb.
 16.00
 Lør. 01.
Internasjonalt møte
Betania Arendal 
 
 Feb.
 11.30
 Tir. 04.
Betania Kristiansand 
 
 Feb.
 12.00
 Søn. 09.
Iransk Menighet Oslo 
 
 Feb.
 1800
 Søn. 16.
Misjonskirken i Kråkstad 
 
 Feb.
 11.00
 Søn. 23.
Betania Arendal 
 
 Mars
 19.00
 Ons. 04.
Jomås Misjonshus 
 
 Mars
 19.00
 Fre. 06.
Sion Åmli 
 
 Mars
 16.00
 Lør. 07.
Internasjonalt møte
Betania Arendal 
 
 Mars
 
 Fre. 13. - Søn. 15.
Salem Langevåg 
 
 Mars
 
 Fre. 20. - Søn. 22.
Oasen Våle 
 
 April
 16.00
 Lør. 04.
Internasjonalt møte
Betania Arendal 
 
 April
 11.00
 Fre. 10.
Betania Arendal 
 
 April
 11.00
 Søn. 12.
Sion Drangedal 
 
 April
 17.00
 Man. 13.
Filadelfia Lillesand 
 
 April
 
 Fre. 17. - Søn. 19.
Betesta Alta 
 
 April
 19.00
 Ons. 22.
Smyrna Larvik 
 
 April
 11.30
 Tir. 28.
Betania Kristiansand 
 
 Mai
 16.00
 Lør. 02.
Internasjonalt møte
Betania Arendal 
 
 Mai
 19.00
 Ons. 06.
Jomås Misjonshus 
 
 Mai
 11.00
 Søn. 10.
Betania Arendal 
 
 Mai
 
 Fre. 22. - Søn. 24.
Salem Langevåg 
 
 Mai
 12.00
 Søn. 31.
Irans Menighet Oslo 
 
 Mai
 19.00
 Søn. 31.
Betel Stovner 
 
 Juni
 19.30
 Man. 08.
Husfelleskapet Kristiansand 
 
 Juni
 19.00
 Søn. 14.
Sødal Bedehus 
 
 Juni
 11.00
 søn. 21.
Sion Drangedal 
 
 Juli
 11.00
 Søn. 05..
Betania Arendal 
 
 Juli
 19.00
 Søn. 19.
Betania Arendal 
 
 Juli
 
 Ons. 22. - Lør. 25.
Tafjord Stevnet 
 
 Juli
 !8.00
 Søn. 26.
Salem Langevåg 
 
 August
 11.00
 Søn. 02.
Betania Arendal 
 
 August
 11.00
 Søn. 09.
Sion Drangedal 
 
 August
 
 Fre. 14. - Søn. 16.
Salem Langevåg 
 
 August
 19.30
 Man. 17.
Husfelleskapet
Kristiansand 
 
 August
 19.00
 Ons. 26.
Levende Tro
Farsund 
 
 August
 
 Fre. 28. - Søn. 30.
Betel Stovner 
 
 Sept.
 16.00
 Lør. 05.
Internasjonalt Møte
Betania Arendal 
 
 Sept.
 19.00
 Fre. 11.
Sion Åmli 
 
 Sept.
 19.00
 Søn. 13.
Sødal Bedehus 
 
 Sept.
 18.00
 Søn. 20.
Betania Arendal 
 
 Sept.
 
 Fre. 25. - Søn. 27.
Oasen Våle 
 
 Okt.
 16.00
 Lør. 03.
Internasjonalt møte
Betania Arendal 
 
 Okt.
 11.00
 Søn. 04.
Betania Arendal 
 
 Okt.
 17.00
 Søn. 04.
Filadelfia Lillesand 
 
 Okt.
 
 Fre. 16. - Søn. 18.
Betesta Alta 
 
 Okt.
 19.00
 Fre. 23.
Sion Åmli 
 
 Okt.
 11.00
 Søn. 25.
Kirken I Dalen
Kvinesdal 
 
 Okt.
 19.00
 Lør. 31.
Husmenighet Porsgrunn 
 
 Nov.
 16.00
 Lør. 07.
Internasjonalt møte
Betania Arendal 
 
 Nov.
 18.00
 Søn. 08.
Filadelfia Tvedestrand 
 
 Nov.
 
 Fre. 13. - Søn. 15.
Salem Langevåg 
 
 Nov.
 19.00
 Ons. 18.
Jomås Misjonshus 
 
 Nov.
 17.00
 Søn. 22.
Betania Arendal 
 
 Nov.
 19.00
 Lør. 28.
Betel Taule 
 
 Des.
 16.00
 Lør. 05.
Internasjonalt møte
Betania Arendal 
 
 Des.
 19.00
 Søn. 06.
Betania Lyngdal 
 
 Des.
 19.00
 Fre. 11.
Sion Åmli 
 
 Des.
 11.00
 Søn. 13.
Betania Arendal 
 
 Des.
 18.00
 Søn. 13.
Iransk Menighet - Oslo 
 
 Des.
 11.00
 Søn. 20.
Sion Drangedal 
 
 Des.
 11.00
 Søn. 27.
Betania Arendal 
 
 Des.
 17.00
 Søn. 27.
Misjonskirken Froland